233 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем медичного працівника України

Медикам

Шановні працівники медичних закладів міста Ізюм!

Прийміть щирі вітання з наступаючим професійним святом – Днем медичного працівника, яке за доброю традицією ми відзначаємо у третю неділю червня. Приємно, що нині це одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви.
Бути лікарем – виняткове покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди бути корисними – в усі часи є основними принципами людей вашої професії. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості.
Дорогі медичні працівники! Сердечно дякую за самовіддану працю. Щиро бажаю вам і вашим родинам наснаги, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.
А міська влада зі свого боку завжди буде дбати про належне забезпечення якісного надання ізюмчанам медичних послуг. Бо у будь-який час, за будь-яких обставин відвідувачам та персоналу закладів охорони здоров’я нашого міста повинно бути зручно і комфортно.

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет