88 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем захисника України

F6YZiFcRRfg1

Шановні захисники незалежної України!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! В Україні це свято відзначається в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавніх часів була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська.

Приємно, що усвідомлюючи своє високе призначення охороняти життя та мирну працю рідного народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до землі та батьківської хати, повага до українських традицій та мови передалася їм у спадок, і ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.
Я  вітаю всіх, у кому живе дух наших славних попередників – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави!  Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.
Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!
Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови українського війська!

Слава Україні!
Слава її героям!  

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.