25 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем захисників і захисниць України

7c091c607962d6fc50167921ff0cea59

Дорогі жителі Ізюмської громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Це свято символізує пам’ять синів і дочок, які віддали своє життя за свободу Батьківщини, за Вашу з нами свободу і незалежність.

Але 14 жовтня – це не тільки свято для людей в погонах, але й  захисників у щоденному житті, тих, хто підтримає у важку хвилину та захистить від життєвих негараздів.

В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час світових війн. Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів-захисників саме зараз – під час російської агресії. Тисячі людей живим щитом стали між ворожою силою на Сході та мирною Україною. Багато хто з них, на жаль, віддав за нашу свободу своє життя.

Пам’ятаємо кожного, хто загинув за Україну. Дякуємо кожному, хто воював та воює за неї. Дякуємо вам за відданість Україні та її народу!

Шановні захисники і захисниці України! Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають вам сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

 

 Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.