143 переглядiв

Вшануймо разом пам’ять Героїв Небесної Сотні!

20 лютого

20 лютого 2020 року Україна відзначає  пам’ятну, скорботну і вже історичну дату – шосту річницю трагічних подій на Майдані, вшановує Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.
Тоді, у 2014-му, завдяки великій людській, громадянській і національній відвазі та самовідданості, силі духу і стійкості було змінено хід історії української держави. І наш обов’язок сьогодні – згадати усіх героїв, які, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, віддіали своє життя за наше майбутнє.
Аби гідно вшанувати Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності в Ізюмській громаді протягом тижня в навчальних, спортивних та культурних закладах проводитимуться інформаційно-просвітницькі та національно-патріотичні заходи, присвячені цій трагічній сторінці в історії України.
А 20 лютого на Центральній площі міста Ізюма з 13-00 до 19.00 буде облаштовано експозицію “Нехай ваш подвиг славить Україну”, до якої кожен охочий може принести лампадку і квіти.
Запрошуємо вас, шановні жителі Ізюмської міської ОТГ, долучитися до вшанування подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні!

СЛАВА УКРАЇНІ!        СЛАВА ЇЇ ГЕРОЯМ!

Електронна платформа Громадський бюджет