Офіційний сайт міста Ізюм

274 переглядiв

В Ізюмі дві доби поспіль комунальники боролися з негодою

1

               У ніч з 22 на 23 січня снігопад, заручниками якого стали сотні населених пунктів по всій Україні, дістався і нашого міста.

        За дорученням Ізюмського міського голови Валерія Марченка, комунальники почали готуватися до негоди заздалегідь, а власникам автомобілів рекомендували не виїжджати в ці дні без необхідності та не ставити транспорт на узбіччі, аби не заважати снігоприбиральній техніці.

        Упродовж двох діб у боротьбі зі сніговими заметами без зупину працювало 5 одиниць спецтехніки, на яких водії працювали цілодобово позмінно.

        Першочергово були прибрані від снігу автошляхи за маршрутом громадського транспортну, а вже після цього – дороги другої черги у приватному секторі та віддалених мікрорайонах міста.

        Як зазначив директор комунального підприємства “Благоустроій м. Ізюма” Юрій Бриль, основні ділянки станом на 25 січня вже повністю розчищено. Всі побажання ізюмчан були враховані, а маршрути снігоприбиральних машин формувалися у відповідності до звернень голів квартальних комітетів та ОСББ.

        Упродовж снігового шторму, який паралізував майже всі дороги Харківської області,  на жаль, було просто не можливо уникнути ускладнень руху транспорту і пішоходів по місту, але порівнюючи з минулими роками ізюмчани задоволені оперативністю комунальників.