331 переглядiв

Як по-новому відзначили День знань в Ізюмі

1

1 вересня – День знань, початок осені та нового навчального року. В цьому році святковий день припав на неділю, тому діти вирушили за гранітом знань у понеділок, 2 вересня. В Ізюмі школярі  мали нагоду у незвичній формі поринути у світ знань Так, кожен навчальний заклад міста самостійно обирав формат проведення свята Першого дзвоника, відмовившись від довготривалих «лінійок» з безліччю промов гостей свята та інших офіціозів. Для учнів було влаштовано і тематичні флешмоби, і  ігри на свіжому повітрі, і квести, і  вікторини, і  театралізовані вистави і багато інших цікавинок.

Так, зокрема, в ЗОШ № 12, спочатку урочисто усі разом привітали першачків, які вийшли у центр кола не тільки з вчителями, а й з батьками; 5-ти класників, які перейшли до старшої школи; і, звичайно, 11-ти класників. Директор школи Наталія Малик привітала усіх зі святом. Далі – танці: першокласники з м’якими іграшками у руках як символ дитинства та з батьками, старшокласники танцювали під сучасні хітові композиції. Справжньою несподіванкою для присутніх був номер, під час якого у колі діти катались на самокатах, велосипедах, гіробордах. І все це під кольоровий дим та запальний танець.

На шкільному подвір’ї чи не кожний куточок був святково прикрашений  та мав своє призначення. Після 20-ти хвилинної урочистої частини в різних локаціях діти мали змогу пограти у шахи, теніс, зробити цікаві фото у різноманітних фотозонах, помалювати на асфальті, побавитись та сфотографуватись з мультяшними героями, відвідати  кінотеатр, караоке, зробити тату. Цікавою та незвичною була фотосушка з фотографій 11-ти класників, для яких цей рік буде останнім роком навчання в стінах рідної школи.

Для школярів початкової ланки навчальні заняття розпочалися з розважальних конкурсів та вікторин на тематичних локаціях, де вони змогли не тільки набратися позитивних емоцій, але й адаптуватися до шкільного життя в невимушеній дружній атмосфері.

Також дітлахам було запропоновано пройти квест, під час якого кожному класу необхідно було знайти ключ від свого кабінету.

Для першокласників була окрема програма. Так, разом зі старшокласниками вони взяли участь у патріотичному флешмобі, пограли в ігри на спортивному майданчику.

Як зазначила директор закладу Наталія Малик, такий формат свята покликаний згуртувати учнівський та педагогічний колективи й надалі буде тільки вдосконалюватись.

Діти та батьки радо сприйняли таку нову  форму проведення свята Першого дзвоника та поділились  своїми враженнями.

Учням ЗОШ №4 День знань запам’ятається різноманітними квестами, арт-вьоркшопом «Ми-українці, ми-європейці», інтелектуальним пікніком, брейн-рингом. На території школи теж діяли локації, де школярі мали змогу пограти в різноманітні ігри, поспілкуватись та позмагатись. Не обійшлося і без святково прикрашеної фотозони.

Учні,  педагоги та батьки із задоволенням сприйняли такий інноваційний формат свята.

Тож замість виснажливої лінійки діти мали змогу не тільки порозважатись, але й поспілкуватись, поділитись враженнями після літніх канікул. Попереду у школярів уроки, домашні завдання та інші навантаження, з якими куди простіше буде впоратись, якщо на старті нового навчального року діти, батьки та вчителі отримають заряд гарного настрою та позитивні емоції.

Електронна платформа Громадський бюджет