129 переглядiв

Як у “Байдиківці” відзначили День Конституції України

P90623-183149

Живи та міцній Українська Державо!
Вмирали у битвах мільйони борців,
Щоб стяг синьо-жовтий піднявсь величаво
Й на радість народу віки майорів.
Боролись ми довго за волю, за право,
Щоб нині твій час, Україно, настав!
Живи та міцній, наша юна Державо,
У дружньому колі свободних держав!

Саме цими рядками розпочався день 28 червня 2019 року в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Байдиківка». Вони пролунали на вранішньому інформаційному колі, урочисто розпочавши святкування Дня Конституції України.
Протягом всього дня байдиківці активно брали участь в заходах, присвячених Дню Конституції України.
О 10.00 відбулось відкриття виставки гуртка «Капітошка». На які були представлені роботи не лише дітей закладу, а й педагогічних працівників.
Об 11.00 представники загонів взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті на тему «Україна єдина», а всі останні діти викладали емблеми із природного матеріалу на своїх загонових місцях.
Після полуденку відзначення всеукраїнського свята продовжилось виховним заходом – інтелектуальною грою брейн-ринг «Україна – наша держава», який організували і провели педагоги 2 загону: Захарова Альона Ігорівна та Тарновська Катерина Сергіївна.
Ввечері всі мешканці Веселкової республіки зібрались на літній естраді та разом заспівали українських і не тільки пісень на розважальному заході «Караоке на естраді».
Безумовно, такі заходи формують у дітей стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї.

Електронна платформа Громадський бюджет