265 переглядiв

Якісні та доступні стоматологічні послуги – для жителів ізюмської громади

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_01_03_06.Still032

Медичною реформою передбачено, що всі заклади охорони здоров’я мають стати комунальними некомерційними підприємствами. Тож Ізюмська міська стоматологічна поліклініка з 1 лютого 2019 року працює у вже новому статусі – комунального підприємства.
Про роботу медичного закладу розповідає його керівник Надія Миколаївна Григоренко:
– Після реорганізації стоматологічної поліклініки була офіційно встановлена плата за стоматологічні послуги, що надає наша установа. Хочу зазначити, що вони є економічно обґрунтованими та доступними для всіх верств населення і значно нижчими ніж у приватних закладах.
До послуг, які надає КП «Ізюмська міська стоматологічна поліклініка», входять послуги з профілактики та лікування захворювань твердих тканин зубів у дорослих та дітей, слизової оболонки порожнини рота, послуги хірургічної стоматології, надання невідкладної допомоги і планової санації мешканців міста Ізюма та Ізюмського району.
На підприємстві на даний часу дві зміни працює 10 лікарів: п’ять лікарів стоматологів загального прийому, три лікаря стоматолога-терапевта, один лікар стоматолог-хірург та один лікар-стоматолог дитячий.
За дев’ять місяців 2019 року підприємством було прийнято 17 384 особи.
На фінансову підтримку нашої установи з міського бюджету було виділено 375 тис. грн. А самим підприємством з лютого по жовтень 2019 року було зароблено 825 тис. 855 грн, в тому числі на сплату податків 340 тис.грн.
На підприємстві надається медична стоматологічна допомога по програмі безоплатного обслуговування окремих категорій населення міста Ізюма за рахунок субвенції з міського бюджету. За дев’ять місяців згідно з цією програмою було надано допомогу на суму 288 434 грн. з них: 1815 осіб дітей на суму 262 тис. 530 грн., 242 особи дорослих на суму 25 тис. 904 грн.
За підтримки міської влади з метою покращення обслуговування населення КП«Ізюмська міська стоматологічна поліклініка» планує провести часткове переобладнання поліклініки та капітальний ремонт будівлі. Будемо також залучати молодих спеціалістів з ортопедичної, хірургічної стоматології та ортодонтії.
Хочу запросити всіх жителів ізюмської громади, які потребують кваліфікованої медичної допомоги, завітати до комунального підприємства «Ізюмська міська стоматологічна поліклініка», яка розташована по вулиці Покровській,24. Ми працюємо для вас шість днів на тиждень: з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 19.00, а у субота – з 8.00 до 15.00.

Електронна платформа Громадський бюджет