Офіційний сайт міста Ізюм

196 переглядiв

З кожним роком кількість відпочиваючих дітей в “Байдиківці” збільшується

IMG_7666

 

       Позаміський  заклад оздоровлення та відпочинку «Байдиківка» вже багато років приймає в свої обійми дітей не тільки Ізюмщини, а й усієї області та країни. Тут завжди тепло і затишно. Табір організовує творчі програми, активний та веселий відпочинок, збалансоване харчування, оздоровлення та масу позитивних емоцій.

       Протягом двох змін 2017 року в «Байдиківці» оздоровилось 239 дітей, з них 51 — діти пільгових категорій, зокрема діти учасників АТО. У порівнянні з минулими роками охочих відпочити в таборі стало більше (в 2016 р. дитячий табір відвідала 201 дитина, у 2015 — взагалі лише 1 12 дітей). Така позитивна тенденція стала можливою завдяки тому, що ще в минулому році вартість путівки була зменшена, разом з тим міська влада передбачила на оздоровлення пільгових категорій дітей близько 200 тис. грн.

         Дві табірні зміни тривалістю кожна 21 день були змістовними і корисними. Впродовж усього часу для дітей було проведено чимало цікавих заходів та культурно-масових програм. Серед них – традиційне свято Нептуна, на якому побувало і керівництво міста.

        Втім, усе коли-небудь закінчується. Батьки з нетерпінням очікували на приїзд з табору своїх дітей, у яких залишились усього лишень  три тижні літнього відпочинку перед новим навчальним роком.

       А за кілька днів в оздоровчому закладі «Байдиківка» розпочнуться  спочатку      3-я, а потім 4-а спортивно-профільні зміни тривалістю 10 днів кожна, під час яких відпочиватимуть спортсмени з нашого міста та області.