88 переглядiв

З нагоди Дня Конституції України ізюмчани поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю

MVT08147

Щорічно в Україні 28 червня відзначають важливе свято – День Конституції України. Саме в цей день у 1996 році Верховна Рада ухвалила і ввела в дію Конституцію – основний Закон нашої держави, який утверджує багатовікове прагнення українського народу до незалежності та власної держави. Прийняття Конституції стало важливою віхою в історичному розвитку країни, закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало вагомим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
З цієї нагоди в Ізюмі відбулося урочисте покладання квітів: керівництво міста, працівники підприємств, організацій та установ, громадськість протягом дня несли квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку у центральному парку.
Також до свята в закладах освіти, культури, оздоровлення та відпочинку міста пройшли тематичні виховні години, виставки, експозиції, лекції, семінари, бесіди, круглі столи, години спілкування, культурно-мистецькі заходи з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України.

Електронна платформа Громадський бюджет