225 переглядiв

Заклади освіти Ізюма в рамках міжнародної допомоги дітям-переселенцям отримали сучасне навчальне обладнання

 

            За ініціативи керівництва Ізюма,  фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Польщі, «Фонду міжнародної солідарності» та «Польського центру міжнародної допомоги», партнеру  проекту в Україні «Всеукраїнське об’єднання «Українські рубежі» для Ізюмських загальноосвітніх закладів міста було здійснено  постачання навчального обладнання.

           Так, гімназія №3 отримала 9 комп’ютерів, 2 проектори, 1 ноутбук;

           ІЗОШ №4 отримала 6 комп’ютерів, 2 проектори;

           ІЗОШ №12 — 6 комп’ютерів, 1 проектор, 51 учнівських столів-трансформерів, 102 учнівських стільців-трансформерів та  5 магнитно-крейдових дошок.

          Загальна сума такої допомоги склала 345 тис. грн.

         Також в рамках проекту підтримки Європейським Союзом дітей — тимчасово вимушених переселенців, які постраждали під час  конфлікту на сході України, гімназії №1, №3 та ЗОШ №4 отримали спортивний інвентар на суму 173640 грн. від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

         Слід зазначити, що Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування проводить роботу по поліпшенню доступу постраждалих від конфлікту дітей до якісної освіти, сприяють наданню  психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпеченню того, що вони продовжують навчання. В проекті  приймають участь школи та інші навчальні заклади у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

         Довідково:

            Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над поліпшенням життя дітей та сімей на всій території України з 1997 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів.

            Європейський Союз та його держави-члени є провідним світовим донором гуманітарної допомоги. Допомога у надзвичайних ситуаціях є виразом солідарності європейців з людьми з усього світу, які її потребують. Вона спрямована на збереження життів, запобігання та пом’якшення страждань людей, забезпечення недоторканості та гідності населення, що постраждало від природних або антпропогенних катастроф. Європейська Комісія забезпечує швидке та ефективне надання допомоги ЄС у надзвичайних ситуаціях через два основні механізми: гуманітарну допомогу та громадянський захист.

Кожного року Єврокомісія через Службу з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) надає допомогу більше 120 млн. жертв конфліктів та стихійних лих.

Електронна платформа Громадський бюджет