17 переглядiв

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському форумі, спрямованому на формування національно-патріотичного світогляду, «Форум Медіа-Патріотів»

image002

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації та громадською організацією «Школа Медіапатріотів» організовують Всеукраїнський форум, спрямований на формування національно-патріотичного світогляду, «Форум Медіа-Патріотів».

Захід відбудеться 25-27 жовтня 2019 року на теренах Київської області.

 Протягом трьох днів, 100 учасників з різних куточків України, досліджуватимуть розвиток інформаційного простору України та формування масової свідомості в українському суспільстві.

Минуло п’ять років з початку формування української ідентичності. 2013 рік став точкою відліку і першим етапом було МАСОВЕ усвідомлення що ми Країна, а не просто територія. Це був час коли ми згадали власну культуру, вивчили слова гімну, почали вдягати вишиванку, слухати українське, читати історію, реформувати інституції та волонтерити. Кожен робив свій внесок: від стрічки на рюкзаку, до знятого українського фільму, з вдягнутим українським шевроном на британській формі чи петиціями за відстояної спадщини.

Настав час провести аналіз. Форум стане простором дослідження п’ятирічної діяльності, змін, започаткованих тенденцій та успішних проектів.

Під час роботи форуму на учасників чекатимуть панельні дискусії, виступи експертів, майстер-класи та презентації українських та міжнародних практик.

Реєстрація

Заявки приймаються до 14 жовтня 2019 року. Відібраним учасникам лист-підтвердження буде надіслано до 20 жовтня включно.

Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням та роздатковим матеріалом.

За детальною інформацією ви можете звертатися за тел.: +38 (050) 633 22 09 (Євген Бондаренко), (044) 289 08 30 (Мар’яна Поліжак),  а також написавши на електронну адресу: npvmms@msms.gov.ua.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради