Офіційний сайт міста Ізюм

184 переглядiв

Завершено перший етап  реконструкції Букінського водозабору

MVT02725

На теперішній час по проекту «Реконструкція водоводу від водопровідної насосної станції 2-го підйому Букінського водозабору до контррезервуарів, розташованих по вул. Аеродромній» повністю виконані будівельні роботи по 1-му пусковому комплексу (модернізація ВНС-2 Букінського водозабору та заміна ділянки водоводу від насосної станції до камери № 3 протяжністю 4861 м. п.). До водопостачання було приєднано водопровідну мережу села Оскіл.

Також виконані роботи по 2-му пусковому комплексу (заміна ділянки водоводу Ду-400 мм протяжністю 2630 п. м. в обхід села Капитолівка, прокладена розподільча мережа Ду-100 мм по с. Капитолівка).

Як зазначив директор Ізюмського водоканалу Михайло Зубко, загальна протяжність збудованих мереж по 2 пусковому комплексу складає 3 822 м. п..  10-11 квітня силами Ізюмського КВ ВКП проводились роботи з перепідключення збудованої ділянки водоводу до існуючої водопровідної мережі, промивання та дезінфекція трубопроводів. Дані роботи дали можливість вивести з експлуатації аварійні ділянки старого водоводу Ду-500 мм та приєднати додаткових абонентів с. Оскіл, с. Капитолівка та с. Діброва до мережі централізованого питного водопостачання.

Нагадаємо, що у зв’язку із значним зносом магістральних труб Букинського водопроводу проектна потужність насосної станції  не дозволяла забезпечувати водою села  Оскіл та Діброву, а вода в Ізюмський район йшла із значними перебоями. Реалізуючи політику Президента України Петра Порошенка в процесі децентралізації та заручившись підтримкою голови ХОДА Юлії Світличної міська влада має змогу проводити роботи по реконструкції Букінського водогону. На це з державного фонду Регіонального розвитку було виділено 50 млн. грн. З міського бюджету  в рамках спільного фінансування було виділено 5 млн. Грн. 

Проведення таких масштабних робіт  дало можливість вивести з експлуатації аварійні ділянки старого водоводу Ду-500 мм та приєднати додаткових абонентів с. Оскіл, с. Капитолівка та с. Діброва до мережі централізованого питного водопостачання. За що жителі цих сіл дуже вдячні всім тим, хто допоміг у впровадженні цього надважливого проекту.