415 переглядiв

Змаганнями з волейболу в Ізюмі відкрилася традиційна загальноміська Спартакіада 2019 року

 20190216_162314

16 лютого на базі спортивного комплексу «Локомотив» ДЮСШ імені В.В.Ткаченка пройшли волейбольні баталії серед збірних команд підприємств, організацій та установ нашого міста.

За звання кращих змагалися спортсмени-любителі з Ізюмського відділу поліції, управління освіти Ізюмської міської ради, ДП «Ізюмський приладобудівний завод», Ізюмської дистанції колії (ПЧ-5), ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти», КП «Благоустрій міста Ізюм», Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства та Ізюмського комунального підприємства теплових мереж.
Не обійшовся турнір і без технічної поразки. Команда «Рятівники» Ізюмського відділу з надзвичайних ситуацій хоча і подала заявку на участь, але на змагання з цього виду спорту не з’явилася. Як результат – останнє місце у турнірній таблиці.
Змагання проходили за коловою системою у підгрупах. Всі команди продемонстрували динамічну, захоплюючу та цікаву гру, а вболівальники цього дня отримали позитивні емоції та задоволення.
У підсумку за результатами матчевих зустрічей місця розподілились таким чином: 10 місце – у команди «Рятівники», 9-те – у КП «Благоустрій», 8-ме – у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти», 7 місце здобула команда поліції, 6-те – водоканалу, 5-те – команда Ізюмської міської ради, 4-те – тепломережі. Призові місця посіли команди Ізюмської дистанції колії (3 місце), управління освіти (2 місце) та Ізюмського приладобудівного заводу (1 місце).
По завершенні турніру переможці отримали заслужені нагороди –  грамоти та кубки від управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.
Наступним видом загальноміської спартакіади будуть змагання з баскетболу 3х3, які пройдуть у березні.

Електронна платформа Громадський бюджет