169 переглядiв

Звернення Ізюмського міського голови Валерія Марченка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах,
члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

15 лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав та відзначає 31-річницю виведення військ з Афганістану.
З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на aфганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.
Цього дня ми вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. А також вітаємо вас, ветерани aфганської війни, що повернулися на рідну землю, вітаємо ваших рідних, які вірили, що ви знову переступите поріг батьківської оселі. Ви є гарним прикладом для молодого покоління, як треба воювати і любити свою землю.
Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя! Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет