71 переглядiв

Звернення Ізюмського міського голови Валерія Марченка щодо роковин трагічних подій на Чорнобильській атомній електростанції

DbsROhXUwAAVTh0

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!
Дорогі ізюмчани!

26 квітня 2019 року минає тридцять третій рік від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції: «мирний атом» за лічені секунди здолав державні кордони, спричинив національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Чорнобильська трагедія опалила долі мільйонів громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають.
Болюче відлуння чорнобильських дзвонів стихнє ще не скоро. Донині час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й трагічні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм, і ціною власного життя та здоров’я зупинили ядерну катастрофу. Вічна їм слава!
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Прийміть мою сердечну вдячність за ваш самовідданий подвиг і патріотизм. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, миру, добробуту та благополуччя! Нехай у цей день національної скорботи сумні дзвони Чорнобиля відгукнуться в серці кожного з нас співчуттям і милосердям.

Вічна слава і пошана тим, хто з нами!
Вічна пам’ять тим, хто відійшов у вічність!
Слава героям-чорнобильцям!
Слава Україні!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет