625 переглядiв

Звіт міської влади про роботу за 2017 рік

0001

У п’ятницю, 1 грудня, в Міському палаці культури відбулась відкрита зустріч з громадянами міста Ізюм, на якій  про результати роботи за 2017 рік звітували  Ізюмський міський голова Валерій Марченко, секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян, заступники міського голови Михайло Іщук, Костянтин Петров та Володимир Мацокін.

На заході зібрались директори комунальних та державних підприємств міста, керівники структурних підрозділів, депутати Ізюмської міської ради, члени виконавчого комітету Ізюмської міської ради,  голови квартальних комітетів та ОСББ, представники різних сфер життєдіяльності міста,  учасники АТО,  представники правоохоронних органів, приватні підприємці,  громадські активісти, духовенство  міста  та представники засобів масової інформації.

Перед початком звіту до уваги присутніх був продемонстрований відеосюжет, в якому були окреслені основні досягнення міської влади за 2017 рік.

Першим розпочав свою доповідь Ізюмський міський голова Валерій Марченко. Він зауважив, що не дивлячись на те, що у 2017 році  на бюджет Ізюма лягло значне фінансове навантаження, яке було пов’язано з передачею міській владі повноважень держави по утриманню закладів освіти та охорони здоров’я, міська влада завдяки  партнерським зв’язкам з керівництвом Харківської області, високопосадовцями усіх рівнів та іноземними інвесторами вдалось не тільки втримати баланс, а й залучити ще більше грантових коштів та збільшити надходження до міського бюджету у 1,5 рази і вдвічі — перевиконання. Ці кошти були направлені на розвиток Ізюма.

В 2017 році Валерій Віталійович на посаді очільника Ізюма зосередив свої зусилля на частковій реорганізації структурних підрозділів для більш ефективної роботи виконавчих органів,  встановленні тісних міжнародних зв’язків з іноземними інвесторами та партнерами; збільшенні власних надходжень до міського бюджету за рахунок місцевих податків; розбудові соціальної інфраструктури міста; масштабному ремонту доріг;  забезпеченні належного функціонування  освіти, медицини, культури та спорту;   створенні комфортних умов для проживання ізюмчан в місті; забезпеченні комплексних заходів із благоустрою міста;  співпраці з громадою міста, а також на повній відкритості влади і абсолютній нетерпимості до корупції.

І ці значні зусилля були витрачені недарма. Адже протягом звітного періоду відбулось чимало здобутків та досягнень.  Це  рекордна сума залучення інвестицій — майже 100 млн. грн. , що дорівнює річному бюджету нашого міста; ремонт доріг на суму в 12 млн.грн.;  модернізація вуличного освітлення; ремонти покрівель доріг, мосту, центральної лікарні, закупівля медичного обладнання, ремонт та утеплення закладів освіти та багато іншого.

Поділився міський голова і планами на майбутнє. Так, вже розробляються проекти на будівництво басейну, реконструкцію пішохідного мосту через річку с. Сіверський Донець, ремонт інфекційного та акушерського відділень, запуск радіо-мовлення комунальної радіокомпанії «Радіо-Ізюм» на хвилі 100.8 ФМ, створення сучасного Центру надання адміністративних послуг тощо.

Після чого звітував про  свою роботу секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян,  відзначаючи основні здобутки діяльності Ізюмської міської ради. Це взаєморозуміння та плідна співпраця з квартальними комітетами, депутатами від усіх фракцій,  налагодження зв’язків з іншими містами України, Європи та країнами ближнього зарубіжжя. Артем Гнунович також зазначив, що він особисто спілкується з головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим та депутатом Харківської обласної ради Ісламовим Вісханом Алавдієвичем, які цілковито сприяють і активно допомагають Ізюмській міській громаді та міській раді. Крім того, Артем Єрдаларян активно бере участь у засіданнях постійних депутатських комісій, в розробці проектів рішень та у роботі виконавчого комітету Ізюмської міської ради. 

Заступник Ізюмського міського голови Михайло Іщук детально проаналізував житлово-комунальне господарство міста, використання бюджетних коштів комунальними підприємствами, якість надання комунальних послуг населенню Ізюма. Значна частина доповіді Михайла Олександровича стосувалась саме благоустрою міста та роботи його комунальних підприємств.

Про соціально-економічний розвиток доповідав громаді заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров.

У своїй доповіді він зупинився  на основних економічних показниках, зокрема, на доходах міського бюджету, інвестиційній діяльності, реалізації грантових коштів,  розвитку малого та середнього бізнесу.

Підводячи підсумки, Костянтин Євгенійович підкреслив велику відповідальність підпорядкованих йому структурних підрозділів перед мешканцями міста та запевнив, що міська влада прикладе максимум зусиль для примноження надбань і досягнень.

“В 2017 році ми працювали на тлі започаткованих державою масштабних, революційних реформ в галузі освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення” , – зазначив у  звіті заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін. Зупиняючись на головних аспектах, він звернув увагу на питання створення госпітального округу, яке спільними зусиллями вдалось вирішити на користь ізюмської громади,  ремонті міської лікарні, та творчих проектів в культурній сфері. Також коротко зупинився на іміджевих проектах, досягненнях ізюмської молоді,  дитячому відпочинку, освітній сфері. Доповідь свою Володимир Володимирович завершив такими словами: «Чи простий був цей рік в гуманітарній сфері міста, безумовно, що ні, бо він був не простим для всієї громади. Але прожили ми його гідно, на підйомі і заклали фундамент під подальше зростання в 2018 році. За це хочу подякувати всім і кожному хто доклав зусиль до нашої спільної справи».

Після завершення звіту, міський голова та його співдоповідачі відповіли на питання присутніх на зустрічі. Так, ізюмчани  запитували про встановлення світлофорів та “лежачих поліцейських”, стерилізацію бродячих собак, збереження історичних пам’яток Другої світової війни, про стан громадського транспорту та ціни на проїзд, про камери відеоспостереження в місті та створення екологічної служби. .

Питань було чимало, тому міський голова пообіцяв відповісти на них у відповідності до Закону України «Про звернення громадян» та додатково опублікувати в газеті «Обрії Ізюмщини».

Електронна платформа Громадський бюджет