Офіційний сайт міста Ізюм

70 переглядiв

Футбольні баталії ізюмських спортсменів на Чемпіонаті Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2019 р.

futbol

Те, що господарі дадуть справжній бій претенденту на срібні нагороди «Крем’янцю», ніхто не сумнівався.

Чемпіон «Колос» (К) та ще один претендент на срібні нагороди «Металург» поїхали із Сахновщини у поганому настрої, залишивши там важливі очки. Футболісти з Ізюма зробили все можливе, щоб перервати «чорну» смугу невдач команд першої трійки.

А починалося усе по сценарію господарів. Кілька стартових атак у їхньому виконанні підсумував гол Середницького на екваторі першого тайму. Після подачі з лівого флангу Володимир з льоту відмінним за силою і точністю ударом змусив капітулювати воротаря «Крем’янця» Грачова, 1-0. Швидка відповідь гостей визначила подальший перебіг подій на полі. Після кутового і скидання у район одинадцятиметрової позначки Мизюк зрівнює рахунок,   1-1. На 54 хвилині Панкратов результативно з лінії воротарського майданчика завершив простріл з лівого флангу, 1-2. Подвоїв перевагу ізюмчан у рахунку активний Дума, перекинувши м’яч через воротаря «Колосу».

До кінця зустрічі суперники мали по кілька моментів, найреальніший з яких був у півзахисника гостей Руденка, але вихід віч-на-віч з кіпером він не реалізував. Перемога з рахунком 3-1 дозволила «Крем’янцю» знову опанувати другу сходинку.

Останню гру Чемпіонату, в якій буде вирішуватися доля срібних медалей, команда ФК “Крем’янець” проведе на стадіоні ”Крем’янець” з командою ФК «Енергетик» (смт Слобожанське)  21 вересня о 15:45.