102 переглядiв

Футбольний сезон-2018 відкрито

1

Для ізюмської команди він виявився доволі непоганим.

Свою першу гру на Чемпіонаті Харківської області з футболу ФК “Крем’янець” провів у гостях у команди “Газовик” (смт. Донець Балаклійського району).

Підтримати наших футболістів у першій грі сезону приїхав Ізюмський міський голова Валерій Марченко. Його присутність на стадіоні значно підняла спортивний дух гравців.

У першому таймі обидві команди показали характер, але голом у ворота суперника зміг відзначитися тільки гравець ФК «Крем’янець» Ліван Акобія.

Голкіпер ізюмчан Микита Шапошников майстерно парирував усі удари, але наприкінці другого тайму “газовики”, скориставшись домінуванням на полі (тимчасовою відсутністю нашого травмованого захисника), зрівняли рахунок. Таким чином, матч закінчився з рахунком 1:1.

Наступну гру сезону ізюмчани проведуть вдома на стадіоні “Крем’янець”, який цього року приємно вразить вболівальників своїм оновленням: встановлені додаткові навіси на трибунах для вболівальників та нове сучасне електронне табло, відремонтовано переодягальні для футболістів.

Тож, у суботу, 05 травня 2018 року, о 17.00 запрошуємо всіх охочих на гру ФК “Крем’янець” з ФК “Металург” (м. Куп’янськ).

На вас чекатимуть незабутні емоції, видовищний футбол та найсмачніший фуд-корт від наших партнерів.