73 переглядiв

Футбольний сезон – 2019 закінчено та підведено підсумки

1

Закінчення Чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2019 року припало на домашню гру з суперником  ФК” Энергетик” смт Слобожанське, з яким в першому крузі наша команда зіграла в нічию 1:1. Для нашої команди була потрібна тільки перемога для завоювання срібних нагород чемпіонату, інакше нас обходив Куп’янський “Металург”. 

Футболісти ФК “Крем’янець” в непростих погодних умовах проявили характер і вирвали перемогу з рахунком 2:1,  завоювавши вперше в історії ізюмського футболу друге місце в області по першій лізі. ФК “Крем’янець” взяв 10 перемог, 4 нічиї, 2 поразки, різниця забитих і пропущених 33:16.У течії сезону була і тріумфальна гра з ФК “Металург” м. Куп’янськ, і провальна з ФК “Двурічна”, але команда вчасно зробила правильні висновки і добилася успіху. Хочемо подякувати усіх гравців, які захищали честь нашої команди.

Окремо хотілося подякувати за величезну допомогу в участі в Чемпіонаті         Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року,        Ізюмського міського голову Марченка Валерія Віталійовича, депутата Харківської               обласної ради Ісламова Вісхана Алавдійовича.У завоювання срібних медалей   вони внесли великий внесок. Також хотілося  відзначити Управління молоді, спорту і іміджевих проектів,     усіх спонсорів, уболівальників, які підтримували команду  упродовж  усього     сезону.

Далі ми беремо участь в Кубку Харківської області і перша домашня гра 12      жовтня з ФК”Авангард” м.Харьків.

Початок гри о 14-00. Приходьте і підтримуйте.