137 переглядiв

«Година спогадів» – для ветеранів Ізюма

SAM_0282

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в нашому місті традиційно проводяться тематичні заходи, присвячені тим буремним рокам.
7 травня у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради пройшов ветеранський вогник «Година спогадів».
З вітальними словами до присутніх звернулися голова ветеранської організації міста Ізюм Микола Григоренко та директор терцентру Олена Ковалевська. Вони подякували ветеранам, які у 1939-1945 роках неймовірними зусиллями і кров’ю здобули перемогу над загарбниками, і зазначили, що подвиг ветеранів Другої світової війни є прикладом для наших бійців, які сьогодні захищають цілісність України.
Працівники центральної міської бібліотеки підготували огляд поезій та пісень, народжених у часи воєнних та повоєнних років. Всі вони цінні для нас тим, що несуть в собі атмосферу тих днів, розповідають про труднощі, про втрати, а також про надію, вірність і кохання. Згадали легендарний вірш Костянтина Симонова «Жди меня», пісні-шедеври із власним життям та історією «Катюша», «Синий платочек», «Землянка», «Темная ночь», «Смуглянка» і «Журавли».
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули на фронтах Другої світової та на Сході України.
Пісні воєнної тематики присутнім подарували самодіяльний хор «Криниченька» (художній керівник та акомпаніатор Григорій Редько) та соліст Олександр Саченков.
За традицією свято закінчилося чаюванням та спілкуванням між його учасниками. Зустріч пройшла у теплій та сердечній атмосфері.

Електронна платформа Громадський бюджет