Офіційний сайт міста Ізюм

202 переглядiв

Головна молодіжна подія року для міста – створення ізюмського філіалу школи лідерства “МОСТ”

_8XsP1oJmJQ
         22 грудня 2016 року в приміщенні РЦ “Марс” відбувся майстер-клас засновника та керівника школи лідерства “МОСТ” Євгенія Денисенка та радника Харківського міського голови Олега Орєхова “Мрія, дія – результат”.


         Відвідати захід прийшли більш ніж 50 активістів органів учнівського самоврядування міста.
         Гості розповіли про стратегію особистісної мотивації та продемонстрували приклади організації молодіжних проектів.
         Наприкінці зустрічі було підписано меморандум про співпрацю та створення філіалу школи лідерства “МОСТ” в Ізюмі.
         “МОСТ – це найбільший та найпопулярніший молодіжний рух Харкова. Ми обрали саме його франшизу, як перевірений часом та справами інструмент роботи з молоддю, стимул для її активізації. За домовленістю, вже у лютому 2017 року ми запустимо перший сезон школи, який триватиме до початку травня. За цей час для молоді міста будь організовані майстер-класи з ораторського мистецтва, волонтерства, підвищення організаційних навичок, мистецьких та спортивних напрямів, бізнесу тощо. Результатом же стануть масштабні проекти, які втілюватиме сама молодь. Після інтенсивного курсу зі спікерами молодь збереться на презентацію власних проектів, які можуть торкатись будь-якої сфери життєдіяльності міста. Експертна комісія відбере найкращі пропозиції, які отримають фінансування по міській програмі “Підтримка молодіжних ініціатив та обдарованої молоді на 2016-2019 роки”,- зазначив заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін.
         “Найприємніше в школі лідерства “МОСТ” – це нові зв’язки та обмін досвідом, адже за цей час Ізюм відвідають багато спікерів, які вже досягли успіху в своїх галузях. Ми стали першим містом області, де створена подібна соціальна платформа для молоді. І це помітний показник, що керівництво міста приділяє суттєву увагу розвитку молодіжної політики Ізюма”, – підкреслив начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Ярослав Вишняков.