71 переглядiв

Грамотою міського голови нагороджено працівника служби цивільного захисту за порятунок потопаючого

IMG_20190627_100427

Грамотою міського голови нагороджено працівника служби цивільного захисту за порятунок потопаючого

 

       27 червня  року напередодні Дня Конституції України Ізюмський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області відвідав перший заступник Ізюмського міського голови Іщук Михайло Олександрович, який привітав весь особовий склад з наступаючим державним святом, а також за проявлену ініціативу під час рятування потопаючого та з нагоди Дня Конституції України нагородив Шаповалова Андрія Миколайовича грамотою міського голови.

       Як стало відомо, 25 травня 2019  року близько 21 години 30 хвилини співробітниками 28-ДПРЧ на р. Сіверський Донець було врятовано чоловіка 1989 р.н., що знаходився у стані алкогольного сп’яніння та не міг вийти самостійно з води на беріг,  так як заплутався в повалених у воду деревах та був знесилений.

        Під час проведення заходів по рятуванню з найкращого боку проявив себе командир відділення 28-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області старший прапорщик служби цивільного захисту Шаповалов Андрій Миколайович.

        Враховуючи вищезазначений випадок та настання теплої погоди, Ізюмський районний відділ ГУ ДСНС України у Харківській області закликає всіх громадян не нехтувати особистою безпекою, не купатися в незнайомих місцях та не заходити в воду у стані алкогольного сп’яніння.

 

 

 

 

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет