Офіційний сайт міста Ізюм

544 переглядiв

Губернатор Харківщини Юлія Світлична відвідала Ізюм  

 

       134A9291

       Зустрічали очільницю області Ізюмський міський голова Валерій Марченко,  представники міської влади, ізюмчани та журналісти Ізюма і обласного телебачення. Супроводжували губернатора  заступники  Євгеній Шахненко та Анатолій Бабічев.

       В рамках робочого візиту Юлія Світлична ознайомилась з ходом виконання ремонтних робіт на ділянці автотраси Харків-Довжанський вздовж міста Ізюм та на залізо-бетонному мосту через річку Сіверський Донець. Начальник служби автомобільних доріг у Харківській області Євгеній Зражевець відзвітував губернатору про якість ремонту мосту та асфальтового покриття автодороги, після чого було визначено дату закінчення ремонтних робіт — не пізніше вересня. Як з’ясувалось, ремонт на мосту, який був збудований понад 50 років тому та є другим по довжині в області,  не проводився 17 років.

       Під час інтерв’ю Юлія Олександрівна запевнила, що вже за місяць ізюмчани їздитимуть по новій дорозі через відремонтований міст.  А також пообіцяла, що вже незабаром  ділянка траси від Харкова до Слов’янська буде повністю відремонтована. І кошти на це вже виділено з державного бюджету. Це стало можливим завдяки ефективній взаємодії органів державної влади і місцевого самоврядування.

      Натомість ізюмчани під час спілкування з губернатором подякували за значну фінансову підтримку Ізюма з боку керівництва області та навіть попрохали допомогти з ремонтом пішохідного мосту, на якому дерев’яний настил знаходиться в аварійному стані. На що Юлія Світлична доручила Євгенію Шахненку  розібратися з даною ситуацією.

       Вже по закінченню візиту Юлія Олександрівна зазначила, що наразі політика держави направлена на те, аби фінансові ресурси були розподілені не в центрі, а серед громади, аби ті мали змогу самостійно ними розпоряджатись. А щодо нашого міста, то й надалі  продовжиться тісна співпраця між керівництвом Ізюма та ХОДА, що сприятиме значній підтримці соціальної інфраструктури міста та підвищення якості життя його жителів.