71 переглядiв

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА, СІМ’ЯМ ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

EACozA_4

В сучасному українському суспільстві сім’я потерпає від багатьох негативних факторів: погіршення матеріального становища родин, впливу таких негативних явищ, як наркоманія, алкоголізм, правопорушення, невміння раціонально використовувати сімейний бюджет та інших.

Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Ізюмської міської ради постійно надає різні види соціальних послуг незахищеним та вразливим сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей.  Одним із напрямків роботи Центру є сприяння в отриманні гуманітарної допомоги сім’ям, які її потребують.

У листопаді цього року гуманітарну допомогу отримали багатодітні, малозабезпечені та внутрішньо переміщені родини, сім’ї учасників АТО.

Ізюмський МЦСССДМ висловлює подяку ГО «Харків-гуманітарний», Харківському ОЦСССДМ, Ізюмській МР, Управлінню СЗН та Управлінню освіти Ізюмської МР, ЦСЗ м. Ізюм «Карітас Харків» та Ізюмському молодіжному центру,  які не залишились осторонь до проблем сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та потребують допомоги нашої громади. 

Якщо ви також  маєте бажання прийняти участь у акціях з надання гуманітарної допомоги людям, які цього потребують, звертайтеся за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 20, каб. 6-А,  Ізюмський МЦСССДМ, та за тел. +38066-701-61-63, (05743) 2-85-71.

Дитячі усмішки цього варті!

Електронна платформа Громадський бюджет