Офіційний сайт міста Ізюм

86 переглядiв

Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

 _DSC5999

18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом проголошено днем консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Торгівля людьми дуже розповсюджений феномен світу, з яким люди протидіють цьому явищу по теперішній час.

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів… Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.

Торгівля людьми – означає здійснювання з метою експлуатації, вербування, перевезення, передачу, приховування, одержання людей шляхом загрози силою або її застосування, інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою, або уразливості положення, шляхом підкупу у вигляді платежів, вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу торгівля людьми. Держава вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги потерпілим.

Тому, 18 жовтня 2018 року в районі Центральної бібліотеки м. Ізюм   відбувся захід, присвячений до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, на якому виступили: заступник Ізюмського міського голови, фахівці Ізюмського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради, Управління соціального захисту населення Ізюмської міської ради.

Для проведення вуличної акції «Хода за свободу» були запрошені представники громадських об’єднань, організацій та установ міста, засобів масової інформації, школярі, студенти Ізюма, інші зацікавлені та небайдужі громадяни нашої громади.

Головною метою заходу було нагадування населенню про актуальність проблеми торгівлі людьми – одним із найсерйозніших злочинів проти людини, адже саме на це спрямовано  проходження  щорічної акції «Хода за свободу» по всій Україні з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Усім  запрошеним та присутнім було роздано буклети  з інформацією до цього дня. Важливим моментом обговорення була саме ефективна взаємодія суб’єктів, щодо здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми, допомога потерпілим, мінімізація повторної травматизації та  оптимізація надання соціальних послуг.