162 переглядiв

План заходів на тиждень Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка.

 

SSport

       18 березня 2017 юні тхеквондісти під керівництвом тренера-викладача Палія В.В. брали участь у Відкритому турнірі «Юний олімпієць» Донецької області з тхеквондо (ВТФ) серед дітей, молодших юнаків, юнаків та юніорів, який відбувся у м. Дружківка. І місця у своїх вікових категоріях посіли Жила Євгенія, Чеша Влас, Орел Ілля, Варібрус Євген, Панасенко Олег, Жуков Іван. ІІ місця вибороли Лисенко Станіслав, Дегтярьов Дмитро, Кабанов Кирило. ІІІ місця посіли Абраменко Вячеслав, Григоренко Андрій, Гут Вячеслав, Сушко Назар, Лісогорський Олексій. 19-24 квітня в м. Одеса пройде Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед юнаків, в якому візьмуть участь і вихованці Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка.

       18 березня 2017 року в м. Харкові відбувся Кубок Харківської області з таїландського босу серед дітей та юнаків, в якому взяли участь і вихованці спортивної школи під керівництвом тренера-викладача Дудніка А.А. Кочура Артем, Кочура Антон, Колісник Владислав, Дубовик Дмитро посіли І місця у своїх вагових категоріях, Санжаревський Єгор, Сухов Макар, Ковальський Кирило посіли ІІ місце, Фесенко Костянтин виборов ІІ місце. Серед новачків І місце посів Водоріз Єгор. Вихованці відділення кікбоксінгу готуються до участі в Чемпіонаті України з кікбоксінгу серед юнаків, який пройде в м. Харків з 6 по 9 квітня 2017 року.

      25-26 березня в м. Харкові пройдуть заключні ігри відкритого чемпіонату м. Харкова з баскетболу серед юнацьких команд (U-12). Команда тренера- викладача з баскетболу Скрипника Р.В. зустрінеться із командою ДЮСШ 7 (1) та командою ДЮСШ м. Лозової.

       25-26 березня в м. Ізюм на спортивному майданчику фізкультурно- оздоровчого комплексу «Донець» відбудеться відкритий турніру з міні- футболу, пам’яті вихованця ізюмського футболу А. Верещаки, серед юнаків 2002-2003 р.н. та 2004-2005 р.н., в якому братимуть участь юні футболісти з міст Ізюма, Змійова, Балаклеї, Бахмута та Краматорська.

 

 Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

Електронна платформа Громадський бюджет