Офіційний сайт міста Ізюм

369 переглядiв

Іноземні делегації міст-побратимів привітали Ізюм з важливою подією

DSC_0203

Напередодні Дня міста 7 червня 2019 року відбулася позачергова 89-а сесія Ізюмської міської ради. На неї були запрошені почесні гості делегацій міст-побратимів Ізюма Тукумс (Латвія), Андрихув (Польща), Хоні (Грузія), які прибули на святкування 338-ї річниці від Дня заснування нашого міста, голова Кам’янської сільської ради Людмила Задніпровська, директор Харківського центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова та радник з питань децентралізації Віктор Нестеренко.
На початку засідання Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав з Днем народження депутата міської ради Галину Амбардарян.
Після доповіді начальника фінансового управління Ізюмської міської ради Ірини Решетняк депутатами були внесені зміни до бюджету міста Ізюм на 2019 рік.
Того дня на сесії було прийнято остаточне рішення про добровільне приєднання територіальної громади сіл Кам’янка, Суха Кам’янка, Синичено, Тихоцьке Кам’янської сільської ради до територіальної громади міста Ізюм. Тож відтепер наше місто є центром Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади.
У зв’язку з цим депутати проголосували за утворення Кам’янського старостинського округу Ізюмської міської ради та погодили Положення про старосту старостинського округу Ізюмської міської ради. Виконання обов’язків старости Кам’янського старостинського округу покладено на Людмилу Задніпровську. До того ж, були погоджені зміни у структурі виконавчих органів Ізюмської міської ради, загальної чисельності апарату Ізюмської міської ради та її виконавчих органів, а також було вирішено розпочати процедуру реорганізації Кам’янської сільської ради.
Після закінчення пленарного сесійного засідання на честь іноземних делегацій відбувся урочистий прийом. У вступному слові Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав гостей і подякував за тривалу ефективну співпрацю та дружбу.
Після показу презентаційних відеороликів міст-побратимів слово було надане головам делегацій Тукумса (Латвія) Даце Лебеда, Андрихув (Польща) Войчеху Полак та Хоні (Грузія) Отару Джапарідзе.
Гості привітали ізюмчан з важливою історичною подією у житті громади напередодні святкування Дня міста, щиро подякували керівництву міста за гостинність, привітне ставлення та побажали Ізюму подальшого розвитку і процвітання.
За традицією на згадку про перебування в Ізюмі відбувся обмін сувенірами.
Завершився урочистий прийом спільним фото керівництва міста, депутатського корпусу Ізюмської міської ради та почесних гостей.