Офіційний сайт міста Ізюм

361 переглядiв

Інтерв’ю з директором КП “Благоустрій м.Ізюма” Юрієм Брилем

лонрлд-0-00-01-420

       1.Розкажіть, будь ласка, як змінилась матеріально-технічна база за цей рік? В інтерв’ю рік тому Ви казали, що до вашого приходу на підприємство вона була в дуже занедбаному стані. І завдяки фінансуванню з міського бюджету вдалось більш-менш вирівняти ситуацію. Тож які справи зараз?

       З метою належного утримання об’єктів благоустрою у 2017 році введено в експлуатацію гідропідйомник АП-17  на базі  ГАЗ-3307 та  трактор «Беларус-320.4 М» з лопатою відвалом та піскорозкидальним обладнанням, які були придбані за рахунок коштів місцевого бюджету.

       За власні кошти підприємства також  було придбано  трактор “Казахстан” ДТ-75 МД , який найближчим часом планується залучити до проведення робіт на міському полігоні твердих побутових відходів.

       Збільшення рівня доходу у поточному році, а також всебічна фінансова підтримка підприємства  з боку міської влади  дозволили КП «Благоустрій міста Ізюма» провести власними коштами  ремонт автомобільного парку,  у тому числі на даний час тривають   ремонтні роботи по відновленню сміттєвозу ГАЗ-53, який до цього перебував в край неналежному стані  та не експлуатувався.

       Також в 2017 році власними силами проведено ремонт стрічкової пилорами, за допомогою якої проводиться розпилювання деревини для подальшого використання в  ремонті мостів та дитячих майданчиків.

 

       2.Чим займається Ваше підприємство сьогодні? Чи відбулись якісь зміни в процесі діяльності?

       Зміни, звичайно, відбулись. Так, крім основного виду діяльності по вивезенню та похованню побутових відходів на теперішній час  підприємство додатково займається ще й наступними видами робіт та надає наступні послуги: ліквідує стихійні звалища на території міста, встановлює металоконструкції на автобусних зупинках, які ремонтує та фарбує, постійно проводить роботи по зрізанню  аварійних  дерев, обрізці кущів та гілок, також проводить  роботи по покосу бур’янів  у межах міста, підсипає  асфальтобетонним гранулятом  вибоїни на міських дорогах, проводить  поточний ремонт місць масового відпочинку, здійснює поточне утримання вуличного освітлення, встановлює дитячі майданчики на території міста та у разі необхідності ремонтує їх, виконує поточний  ямковий ремонт асфальтобетонного покриття доріг, відновлює пішохідні переходи, займається будівельними роботами на об’єктах благоустрою міста, тощо.

 

       3.Ізюмчани активно укладають договори на вивіз сміття та побутових відходів?

        Очевидним є прогрес і в свідомості громадян. Так, за 10 місяців 2017 року кількість додатково укладених договорів з населенням на вивіз побутових відходів склала 2434 штуки , що на 638 договорів більше, ніж за аналогічний період минулого року  при одночасному збільшенні й рівня оплати населення та зменшення заборгованості по  платежам.

       Кур’єри КП «Благоустрій міста Ізюма» проводять роз’яснювальну роботу з населенням, заключають договори на дому. Ізюмчани хочуть жити в чистому та красивому місті. Кожен розуміє, що треба починати з себе. В абонентському відділі завжди можна  сплатити за послугу без комісії.

 

       4.А що з освітленням міста. Є ізюмчани, які скаржаться на відсутність світла у темний час доби на їх вулицях.

       У рамках  укладеного  договору з Управлінням  житлово- комунального  господарства  за  рахунок  коштів  місцевого  бюджету  підприємством  у  поточному  році  замінено 1,9 тис.  ламп  вуличного  освітлення. В першу  чергу  проводиться заміна ламп з великим споживанням  електроенергії,        придбано 50 одиниць вуличних ліхтарів і проводиться заміна старих вуличних ліхтарів, та установка додаткових по центральним вулицям міста.                                                                                                                                                                  

       До кінця року і на наступний рік планується відновити освітлення по  вулиці Пролетарській (від вул. В.Бескорсого до кінцевої зупинки автобуса),вул.Революції,вул.Патріотів, пров.Патріотів, вул.Економічній, вул.Новаторській, в’їзду Ізюмскому.                                                                                                                          

       На сьогоднішній  день виділені кошти на придбання ще приблизно 700 шт. світлодіодних  ламп  типу LED,встановлення яких планується до нового року,щоб додатково ще на декількох вулицях нашого міста з’явилося вуличне освітлення. Також була проведена робота з ремонту технічного обладнання,яке відповідає за своєчасне включення вуличного освітлення.

       Ми розуміємо, що задовольнити усі прохання мешканців нашого міста з такою незначною кількістю придбаних матеріалів дуже складно, але сподіваємость, що і надалі при сумісному фінансуванні з місцевого бюджету та коштів КП «Благоустрій міста Ізюма» все-таки задовільним заяви усіх ізюмчан.

 

       5.Зима на порозі. І як завжди комунальників сварять за те, що вони не можуть вгадати, коли вона прийде і відповідно, до неї не готові. Ваше підприємство готове до ожеледиць, снігопаду та інших викликів природи?

       Вся техніка, яку планується задіяти в зимовий період, а саме: трактор «Беларус-320.4 М» з лопатою відвалом та піскорозкидальним обладнанням, автомобіль самоскид марки УРАЛ, екскаватор зі зворотною лопатою KOMATSY, трактор колісний марки Т-150,  автомобіль самоскид КАМАЗ підготовлена  до зимового періоду.

       На даний час тривають роботи з заготовки протиожеледної  суміші,  для виготовлення якої вже придбані сіль та пісок.

 

       6.Які Ваші плани на найближчий час?

       Насамперед  не зупинятися на досягнутому, але є і нові ідеї: наладити виробництво та продаж паливної тріски, частково замінити  та збільшити  контейнерний  парк для більш якісного надання послуги зі збору сміття, з метою збільшення безпеки дорожнього руху виконати роботи з нанесення дорожньої розмітки по місту, для чого  планується придбання за рахунок коштів місцевого бюджету вкрай необхідної маркувальної машини.       Також планую приймати активну участь у грантових конкурсах для реалізації проектів по благоустрою нашого міста.