541 переглядiв

Ізюм продовжує реалізовувати грантові проєкти, вдосконалювати медицину та готуватися до нового навчального року

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_02_22_04.Still040

Днями Ізюмський міський голова Валерій Марченко відвідав об’єкти інфраструктури міста, де тривають роботи по їх облаштуванню за рахунок державних, обласних та міських коштів.
Варто зазначити, що участь нашого міста в конкурсі мініпроєктів “Разом в майбутнє” вже є традиційною. Ізюмський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради завдяки перемозі у номінації “Vita nova – нове життя будівлі заради нових можливостей для надання соціальних послуг” зробив ремонт у нежитловому приміщенні, що розташоване на території установи. Тут заміно вікна та двері, зроблений частковий ремонт покрівлі, внутрішнє оздоблення, виконано улаштування міжкімнатних перегородок, електроосвітлення, системи опалення, водопостачання та водовідведення, встановлено нові умивальники. Загальна вартість виконаних робіт складає 299 тисяч 983 гривні. До того ж, як повідомила директор терцентру Олена Ковалевська, за рахунок міського бюджету на суму 20 тисяч гривень сюди закуплено нові меблі. Тож відтепер працівники терцентру працюватимуть у значно комфортніших умовах, а малозахищені верстви населення нашої громади зможуть отримувати більший та якісніший спектр послуг адресної натуральної допомоги.
В рамках цього ж обласного конкурсу у колишньому приміщенні “Зали боксу”, що по Соборній,33, розпочато облаштування молодіжного ХАБУ. Тут буде виконано ремонт приміщення та закуплене необхідне обладнання (меблі, оргтехніка, предмети довгострокового використання). Загальна сума проєкту – 291 тисяча 418 гривень. Завдяки його втіленню в місті буде створено простір для сприяння соціалізації молоді ізюмської громади, її інтелектуальному розвитку та реалізації творчого потенціалу.
Далі міський голова побував у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу “Донець”, де в подальшому буде розташовуватися плавальний басейн. З Державного фонду регіонального розвитку на об’єкт цьогоріч вже виділено 18 мільйонів гривень і наразі тут ведуться внутрішні демонтажні роботи.
На контролі очільника міста і центральна міська лікарня. Тут продовжуються ремонтні роботи. Зокрема, облаштовується під’їзд до відділення екстреної невідкладної медичної допомоги. Також розпочато встановлення нового цифрового рентгенівського апарату.
Триває і підготовка закладів освіти Ізюма до нового навчального року. Так, побувавши у ЗОШ №2, Валерій Віталійович ознайомився з уже зробленим на даний час обсягом робіт – а це заасфальтоване шкільне подвір’я та вимощені плиткою доріжки до нього. А також перевірив розпочаті внутрішні роботи по заміні підлоги на першому поверсі школи, поточне облаштування території закладу та навчальних кабінетів. Директор школи Любов Гожа подякувала керівництву міста, батьківській раді та спонсорам, які допомагають в облаштуванні закладу, аби діти мали змогу отримувати якісні знання у належних умовах.  
Зазначимо, що міська влада постійно дбає про комфорт та зручність для жителів громади. Тож ремонтні роботи по соціально важливих інфраструктурних об’єктах Ізюма, у житлово-комунальній сфері та благоустрою міста будуть продовжуватись.

 

Електронна платформа Громадський бюджет