393 переглядiв

Ізюм відвідав новий заступник голови Харківської облдержадміністрації

1

26 липня з робочою поїздкою місто Ізюм відвідав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян.

Цього ж дня відбулася сесія міської ради. На ній Ізюмський міський голова Валерій Марченко представив нового заступника очільника області депутатському корпусу Ізюмської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій міста.

Після закінчення сесії у супроводі керівництва міста В.Р.Данієлян ознайомився з ходом ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури Ізюма.

Спочатку заступник голови ХОДА побував у будівлі колишнього МНВК, де незабаром розпочне свою роботу інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Заступник начальника управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний розповів, що створення такого центру в Ізюмі є надзвичайно важливим і необхідним. Бо крім дітей з міста Ізюма та Ізюмського району, яким потрібна особлива увага при навчанні, установа може приймати і їх однолітків з прилеглих Борівського та Барвінківського районів. Наразі до навчання у інклюзивно-ресурсному центрі вже подано 21 заяву. До початку нового навчального року ремонтні роботи та облаштування у приміщенні планується закінчити.

Далі Вадим Романович побував у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради. Директор Олена Ковалевська ознайомила гостей з діяльністю установи та підняла низку хвилюючих питань, серед яких забезпечення соцпрацівників велотранспортом та розширення площі приміщення для більш якісного надання соціальних послуг населенню.

Ще одним об’єктом інфраструктури міста, де побував заступник голови облдержадміністрації, став візит до приміщення подальшого розташування Центру надання адміністративних послуг по вулиці Соборній,50. Начальник Анна Кантор повідомила, що в рамках проекту GIZ за підтримки уряду Німеччини будівля повністю реконструйована, вікна і двері замінені на енергозберігаючі, в середині приміщення триває капремонт з облаштування зали для прийому відвідувачів та архівної кімнати. Роботи планується закінчити до кінця цього року.

Серед важливих соціальних об’єктів, які відвідав Вадим Романович Данієлян, була й Ізюмська міська лікарня. Вадим Романович побачив комплекс робіт, які вже зроблені у медзакладі, й ті, що нині тривають: перепланування приміщення першого поверху під відділення екстреної невідкладної медичної допомоги та ремонт травматологічного відділення. Він також поспілкувався з колективом лікарні, на чолі з головним лікарем Дмитром Зінов’євим.

Наостанок заступник голови Харківської ОДА провів особистий прийом громадян. Зверталися переважно за вирішенням питань із сфери житлово-комунального господарства: капітальний ремонт покрівель у багатоповерхових будинках, облаштування території та освітлення вулиць міста. Вадим Романович пообіцяв максимально посприяти у вирішенні цих питань і запевнив, що разом з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Олександрівною Світличною обговорить шляхи їх вирішення.