Офіційний сайт міста Ізюм

249 переглядiв

Ізюм вражає талантами

008

13 квітня в Ізюмі у приміщені Палацу молоді та підлітків «Залізничник» відбувся міський етап Харківського обласного творчого фестивалю української культури «Молоді таланти Харківщини» (у минулі роки ­– творчий фестиваль «Весняні Дзвіночки»).

Організаторами відбіркового туру фестивалю виступили управління молоді, спорту та іміджевих проектів, управління культури та управління освіти Ізюмської міської ради за підтримки громадської організації «Центр культурно-просвітницьких ініціатив».

Метою заходу є презентація творчого потенціалу талановитих дітей Харківщини, збереження національно-культурних традицій України та українського мистецтва.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров. Він зазначив, що міська влада на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком завжди підтримує та сприяє творчому самовираженню обдарованої молоді Ізюма.

Перед глядачами виступили знайомі багатьом ізюмчанам виконавці та творчі колективи. Дійство подарувало присутнім незабутні емоції та справжню естетичну насолоду. Кожен учасник відкрив загалу свій безцінний дар – музику, пісню, танець, а ще доброзичливість у серці та бажання творити.

Рівень художньої майстерності кожного виконавця та колективів оцінювало висококваліфіковане журі обласного фестивалю з метою відбору кращих виконавців для участі у гала-концерті, який відбудеться на День захисту дітей у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені Миколи Лисенка по завершенню усіх відбіркових турів.