Офіційний сайт міста Ізюм

206 переглядiв

Ізюм залучив благодійну допомогу від європейської компанії GIZ

 
IMG_5631

       Завдяки активній співпраці міської влади з європейськими партнерами, цього року заклади соціальної інфраструктури Ізюма отримали  значну матеріально-технічну благодійну допомогу від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

       Дошкільний навчальний заклад №10 ще взимку отримав нові меблі для дітей на суму близько 126 тис. грн.

     Невдовзі благодійну допомогу отримала і загальноосвітня школа № 5 –  10 одиниць нової комп’ютерної техніки з ліцензійним програмним забезпеченням та мультимедійну дошку з проектором.

       Таку технічну підтримку заклад освіти отримав вперше за багато років. До цього дітям доводилось займатись в різних приміщеннях, одне з яких — орендоване. А застаріле програмне забезпечення не дозволяло в повному обсязі отримувати необхідні знання з інформатики та користуватись сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.  Наразі і директор закладу, і вчителі, і учні радіють такому подарунку.

       Як зазначила директор ІЗОШ №5 Наталія Павлюк, така подія є важливим кроком в облаштуванні школи та допоможе дітям в опануванні сучасних інформаційних технологій.

       Разом з тим управління культури Ізюмської міської ради отримало звуко-світлову та підсилюючу апаратуру  на загальну суму майже 400 тис. грн.

       Три столи, 70 стільців, мікрофони та радіо-мікрофони, підсилювачі, пульти, світлові ліхтарі і три плазмові телевізори були направлені до    Міського Палацу культури.

       Директор  Палацу Ольга Деканенко запевняє, що завдяки новому обладнанню якість проведення святкових заходів покращиться, а виступи творчих колективів міста проходитимуть на сучасному рівні.

       Тож,  за підтримки Ізюмського міського голови Валерія Марченка та депутатів Ізюмської міської ради, німецька компанія GIZ цього року в Ізюмі впроваджує не тільки заходи з енергозбереження в закладах соціальної сфери, а й надає значну матеріально-технічну благодійну допомогу нашому місту.