Офіційний сайт міста Ізюм

298 переглядiв

Ізюмчани – Чемпіони світу з кікбоксінгу!

12

З 31 травня по 04 червня 2017 року в м. Афіни Греція відбувся Чемпіонат світу з кікбоксінгу, в якому брали участь спортсмени з 51 країни.

Національна збірна України здобула 61 медаль, 31 – золотих, 14 – срібних та 16 – бронзових). Чотири медалі в скарбницю Національної збірної України поклали наші земляки Таран Артем, вихованець відділення кікбоксінгу Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи імені В.В. Ткаченка, та тренер-викладач Дуднік Андрій Анатолійович, по 1 золотій та 1 срібній кожний.

Таран Артем в ході чемпіонату провів 7 боїв, перемігши суперників із Великобританії, Греції, Німеччини. В результаті у ваговій категорії до 35 кг став чемпіоном світу в розділі К-1 лайт-контакт та посів ІІ місце в розділі лайт- контакт. Його тренер Дуднік Андрій Анатолійович також брав участь у змаганнях серед дорослих у ваговій категорії до 70 кг, де в розділі лайт-контакт став переможцем, а в розділі К-1 лайт-контакт посів ІІ місце.

В загальному заліку Національна Збірна України посіла третє загальнокомандне місце.

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.