154 переглядiв

Ізюмчани перемогли на Кросі пам’яті у Харкові

26hKoreR4Oo


       16 вересня в районі Меморіалу жертвам тоталітаризму в місті Харків зібралося понад п’ятсот спортсменів. У нинішньому році вперше захід вийшов на міжнародний рівень – в ньому взяли участь представники міст-побратимів Познані і Сулєювек (Польща). 
       Для організаторів та учасників Харківського Кросу пам’яті – це повага до тисяч невинних жертв, розстріляних в роки Великого терору жителів нашої землі, в тому числі багатьох представників харківської інтелігенції і звичайних людей, а також офіцерів Війська Польського, професорів, лікарів, інженерів, юристів , письменників, громадських діячів та інших видатних людей Польщі. Меморіал у П’ятихатках – це один із символів злочину тоталітарної системи, вчиненого проти людяності. 
     Старти кросу пройшли на дистанціях 1, 3, 6, 12 км. Прийняли в них участь і ізюмчани, члени клубу “Марафон”, ветерани спорту Віктор Веремєєв, Анатолій Крилевський та Надія Чуб.

       Надія Чуб пробігла 3 км. А Віктор Веремєєв і Анатолій Крилевський – 6 км. У своїх вікових групах вони посіли перші місця і були нагороджені медалями, дипломами, пам’ятними майками і подарунками польського консульства.

 Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради

Електронна платформа Громадський бюджет