Офіційний сайт міста Ізюм

207 переглядiв

Ізюмчани переймали досвід створення ОТГ у Лозовій

P1620612

8 квітня делегація з міста Ізюм на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком у складі заступника міського голови Костянтина Петрова, начальника відділу організаційної роботи та внутрішньої політики міськвиконкому Юлії Бережної, голови Кам’янської сільської ради Людмили Задніпровської та секретаря Кам’янської сільської ради Ольги Задніпровської з робочим візитом завітала до Лозової.
Під час зустрічі у міськвиконкомі Лозівський міський голова Сергій Зеленський ділився з колегами досвідом по створенню найбільшої в Україні об’єднаної територіальної громади. Він розповів, що Лозівська міська ОТГ наразі складається з 19 громад. І додав, що до створення ОТГ у цих громадах існували проблеми у галузях житлово-комунального господарства, освіти, культури, медицини, соціального обслуговування населення. Але нині разом зі своєю командою відпрацьовується чіткі механізми по налагодженню роботи і вже є позитивні зрушення та результати.
У свою чергу, Ізюмський міський голова Валерій Марченко повідомив про розпочатий процес з приєднання до міста Ізюм поки що однієї громади і нині тривають перші кроки у створенні Ізюмської міської ОТГ.
Після зустрічі Лозівський міський голова Сергій Зеленський провів для гостей оглядову екскурсію містом. Він розповів про найбільш масштабні реалізовані проекти в житлово-комунальному господарстві Лозової, освітній та соціальній галузях. Очільники Лозової та Ізюму ділилися досвідом роботи у різних сферах життєдіяльності своїх міст та у вирішенні проблемних питань.
Зазначимо, що подібні візити є дуже корисними та ефективними. Обмін досвідом є надзвичайно важливим для обох сторін, бо він сприяє успішному розвитку та дає можливість вирішення багатьох проблем сьогодення. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з колегами та позитивний результат роботи.