321 переглядiв

ІЗЮМЧАНИ РАЗОМ З ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ ВТІЛЮВАТИМУТЬ МРІЇ У ЖИТТЯ

 

17626560

     В Ізюмі пройшов триденний тренінг “Інтеграція внутрішньо переміщених осіб в територіальну громаду міста Ізюм”  в рамках проекту “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні”, що впроваджує МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

        У тренінгу взяли участь ізюмчани, ВПО та представники міської влади. Заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров на урочистому відкритті заходу зазначив, що керівництво міста завжди готове підтримувати ініціативи та співпрацювати  з громадою і громадськими організаціями, які теж йдуть на діалог з владою. Адже це сприяє сталому розвитку нашого міста та йде на користь ізюмчанам. І даний тренінг є тому яскраве підтвердження.

       За ці три дні наша громадськість підкреслила для себе багато нового і цікавого. Тренери навчали основам проектної діяльності та роботі у команді. Багато уваги було приділено тренерами запобіганню конфліктних ситуацій, навичкам вести діалог з владою та згуртуванню громади.

         У процесі тренінгу народився проект “ВІД МРІЙ ДО ДІЙ”. У рамках цього проекту кожен, хто горить бажанням проведення заходів по згуртуванню громади навколо будь-якої позитивної ідеї, отримає підтримку у вигляді придбання необхідного матеріалу та обладнання. Зокрема, планується залучити  12 000 євро грантових коштів на реалізацію даного проекту, мета якого  – розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства у країнах, охоплених Європейською політикою сусідства.

Електронна платформа Громадський бюджет