289 переглядiв

Ізюмчани стали більше довіряти місцевій владі

22532141_650468348493728_790040230_o

       Наприкінці вересня аналітичний центр «Слобожанщина» провів в Ізюмі щорічне соціологічне опитування серед мешканців міста. Дослідників традиційно цікавили соціально-політичні уподобання ізюмчан в 2017 році, а також порівняльний аналіз результатів опитування з попереднім роком.

       Що змінилося за цей рік у відношенні мешканців Ізюма до міської влади? Якими досягненнями керівництва міста жителі пишаються, а на які ще слід звернути увагу?

       Саме з такими питаннями команда аналітичного центру «Слобожанщина» звернулась до ізюмчан і за тиждень роботи опитала 1 064 респондентів (учасників інтерв’ю) в усіх мікрорайонах міста.

       Керівник центру Руслан Запорожченко зазначив, що теоретична похибка соціологічного опитування може складати не більше 3,3%.

     Як завжди, ізюмчанам запропонували оцінити діяльність міської влади за п’ятибальною системою. Більшість опитуваних поставили оцінку «добре». Загальний результат позитивних відгуків становить 73,6%, що на 6,5% більше ніж в минулому році.

       Абсолютна більшість 89,8% переконливо відзначили – «Покращилось дорожнє покриття і ремонт автомобільних доріг».

        Також ізюмчани задоволені роботою міської влади у сфері спорту та молодіжної політики і зазначають, що  влада стала більш відкритою – до неї легше звернутися та отримати допомогу.

       До проблемних питань знову, як і в тому році, потрапили якість медичних послуг та обслуговування багатоквартирних будинків.

       Слід відзначити, що ізюмчани до позитивних змін віднесли питання вуличного освітлення та чистоти в місті, але при цьому відзначили, що у першому випадку вони бажають збільшення часу роботи ліхтарів в нічний час, а у другому – приділяти більшу увагу благоустрою прибудинкових територій.

       Електоральні вподобання мешканців Ізюма показали, що рейтинг діючого Ізюмського міського голови Валерія Марченка збільшився на 6,4%, у порівнянні з минулим роком, та становить 53,6%.

        Наступний кандидат Анатолій Фомичевський зберіг підтримку ізюмчан на рівні з минулим роком – 17,7% у 2016 р., та 17,4% в 2017 р. Всі інші кандидати значно втратили довіру мешканців Ізюма за цей рік.

       Отже, підбиваючи підсумки соціологічного опитування можна стверджувати, що переважна більшість ізюмчан підтримує діяльність міської влади і чекає на продовження позитивних змін в Ізюмі.

       Окремо місцеві мешканці із задоволенням розповідали співробітникам аналітичного центру «Слобожанщина» про реконструкцію центральної площі міста, ремонтні роботи в школах і дитячих садках. Дякували за встановлення спортивних і дитячих майданчиків та ремонт автомобільної траси, яка проходить через Ізюм.

        Самі ж представники міської влади запевняють, що з усіма зауваженнями і побажаннями ізюмчан вони уважно ознайомляться і приділятимуть більше уваги проблемним питанням.

       Співробітники аналітичного центру «Слобожанщина» в наступному 2018 році знову обов’язково дізнаються відношення ізюмчан до міської влади та проаналізують тенденції соціально-політичних уподобань жителів міста Ізюм.

Електронна платформа Громадський бюджет