241 переглядiв

Ізюмчани стали переможцями на всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу

getImage_(2)

       З 17 по 19 лютого в м. Кременчук відбулися Всеукраїнські змагання з кікбоксінгу ІSКА серед студентської та учнівської молоді (юніори, юнаки) у розділі К-1 лайт, присвячені пам’яті Героїв-Кременчужан, загиблих в зоні АТО. Команда вихованців Ізюмської ДЮСШ ім. В.В. Ткаченка в кількості 3-х учнів під керівництвом тренера-викладача з кікбоксінгу Дунінка А.А. брала участь у цих змаганнях. Таран Артем, Ковальський Кирило посіли І місця своїх вагових категоріях, Сухов Макар – ІІІ місце.

        У черговому турі відкритого чемпіонату м. Харкова з баскетболу серед юнацьких команд (U-12), який проходив 18.02.2017 року в м. Ізюм на СК «Локомотив», команда ДЮСШ ім. В.В. Ткаченка (тренер-викладач Скрипник Р.В.) програла команді ДЮСШ 13 (м. Харків) з рахунком 46:49.

       Наступного дня в товариській зустрічі між цими командами перемогу одержали харків’яни з рахунком 43:35. 18-19 лютого відбулися товариські зустрічі серед юнаків 2001-2002 р.н. команд Ізюмської ДЮСШ ім.. В.В. Ткаченка та ДЮСШ 13 (м. Харків). Ізюмчани одержали перемогу у двох зустрічах з рахунком 68:52 та 94:54.

       26 лютого у м. Харкові пройде черговий тур відкритого чемпіонату м. Харкова з баскетболу серед юнацьких команд (U-12). Команда тренера- викладача з баскетболу Скрипника Р.В. зустрінеться із командою ДЮСШ 2 (м. Харків).

       22 лютого на базі спортивного залу ІДЮСШ ім.В.В. Ткаченка за адресою вул. Замостянська, 31 відбудеться міський етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України», в яких візьмуть участь збірні команди загальноосвітніх шкіл та гімназій нашого міста.

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів.

Електронна платформа Громадський бюджет