256 переглядiв

Ізюмчани вшанували пам’ять жертв голодоморів

DSC06138

У суботу, 28 листопада, українці вшанували пам’ять про мільйони своїх співвітчизників,  замучених та померлих від голоду.

З самого ранку на будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій Ізюмської міської ОТГ було приспущено Державний Прапор України. Протягом дня ізюмчани несли свічки та лампадки до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні. Керівництво міста  та працівники апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради теж долучились до міської акції “Не згасне в серці пам’яті свіча” – до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору поставили лампадки та композицію з калини і колосків пшениці, яку підготували діти.

О 16-00 годині більшість ізюмчан долучились до загальноукраїнської акції, запаливши свічки на підвіконнях своїх осель та хвилиною мовчання шануючи пам’ять загублених життів голодоморами.

Працівники управління культури підготували зворушливий відеоролик про геноцид українського народу, метою якого було закликати приєднатися до всеукраїнської акції вшанування пам’яті померлих від голоду. 

Електронна платформа Громадський бюджет