454 переглядiв

Ізюмчани, які вчасно та в повному обсязі сплачують за обслуговування багатоквартирних будинків, матимуть нові двері та вікна в під’їздах

изображение_viber_2019-12-28_10-43-46

Ще наприкінці минулого року працівники КП «Благоустрій міста Ізюма» розпочали роботи по заміні старих вікон та дверей в під’їздах багатоповерхівок. В першу чергу в список потрапили будинки з різних мікрорайонів міста, де найбільший рівень оплати за обслуговування. Тобто, мешканці сплатили за послуги, на рахунку конкретного будинку вже накопичились кошти, їх і витрачають комунальники тільки на цей будинок. В даному випадку, спочатку вирішено провести заходи з енергозбереження в таких будинках. Адже завдяки сучасним металопластиковим вікнам та металевим дверям у під’їздах, а значить і в оселях, буде значно тепліше. А тому як в більшості будинків встановлено теплові лічильники, то відповідно рахунки за тепло, хоча і не на багато, та стануть меншими.

Станом на сьогодні, частково роботи проведено в таких будинках:

Вул. Некрасова № 72

Вул. Висока № 4

В’їзд. Нижньосадовий № 3

Пл. Нижньосадова №18

Пров. Соборний № 3

Різдв’яна № 5

Різдв’яна №13

Різдв’яна №17

Вул. Соборна № 57

Вул.Соборна № 58.

Поспілкувавшись з жителями будинку 72 по вул. Некрасова, виявилось, що в цьому будинку жодного разу не проводився капітальний ремонт, а про нові вікна та двері вони навіть і не мріяли.

Як зазначив директор «Благоустрою» Юрій Бриль, усього встановлено 22 двері та 44 вікна на загальну суму 367 300 грн. Роботи триватимуть й надалі.

В деяких будинках з цього списку поки що встановлено або тільки вікна, або тільки двері. Але в будь-якому випадку, якщо вже роботи розпочались в конкретному будинку, то там будуть повністю замінені і вікна і двері. Головне, аби не було боргів у жителів перед підприємством.

 

Електронна платформа Громадський бюджет