207 переглядiв

Ізюмчани зайняли ІІ місце на обласних змаганнях з пляжного волейболу

1 (1)

       15 липня 2017 року в місті Балаклія Харківської області пройшли змагання з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд «BALAKLIYA OPEN CAP 2017». На ці змагання були запрошені і спортсмени волейболісти з нашого рідного міста. Честь міста Ізюм серед чоловічих команд відстоювали Олександр Шевчук та Дмитро Шевчук, а серед жіночих команд Ольга Пивовар та Дар’я Кисельникова.

        В змаганнях, які проходили за «Швейцарською» системою прийняли участь 12 команд з різних міст та районів Харківської області. Першу гру з командою Дворічанського   району наші хлопці програли та потрапили до так званої нижньої сітки, але проявивши спортивний характер далі перемогли команди Шевченківського району, дві команди з міста Балаклія та в півфіналі одного з лідерів турніру місто Первомайський. В фіналі ізюмчани знов зустрілись з командою Дворічанського району де в запеклій боротьбі все ж поступилися їм в підсумку посівши ІІ місце на цих змаганнях.

       Серед жіночих команд ізюмчанки зайняли почесне четверте місце.

     Наступні змагання в яких візьмуть участь наші волейболісти  –  це буде «Відкритий Кубок Донбасу» з пляжного волейболу. Тож побажаємо подальших яскравих перемог нашим спортсменам.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради

Електронна платформа Громадський бюджет