Офіційний сайт міста Ізюм

154 переглядiв

Ізюмчанин – чемпіон міжнародного турніру з настільного тенісу

10

Традиційно яскраво виступила національна паралімпійська збірна Укранїни з настільного тенісу (у складі 15 спортсменів) на міжнародному турнірі з настільного тенісу Slovenia Open 2017, що проходив з 4 по 10 травня у м. Лешно, Словенія. Українські паралімпійці завершили цей турнір на першому загальнокомандному місці, виборовши 7 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі. Всього – 12 медалей. В турнірі взяли участь спортсмени з 41 країни світу.

У складі цієї команди, дуже вдало виступив наш земляк – ізюмчанин Олександр Єзик, який здобув дві золоті нагороди – в особистій першості, де в ¼, обіграв срібного призера олімпіади в Ріо (тенісиста з Польщі) з рахунком 3:0, а в півфіналі обіграв свого кривдника на Олімпіаді, француза Стефана Молинса з рахунком 3:1.

Дуже приємно те, що на церемонії нагородження наш Сашко був визнаний кращим гравцем турніру і був нагороджений цінним призом

Також з 16 по 20 травня 2017 року в Словаччині, в місті Братислава пройшов командний Чемпіонат Світу з настільного тенісу серед паралімпійців. У цьому важливому спортивному змаганні взяли участь представники 34 країн світу – 258 спортсменів.  Ізюмчанин Єзик Олександр, в команді з Гитрунавим Василем з Івано-Франківська, посіли друге місце і стали срібними призерами Чемпіонату Світу. Загалом наша паралімпійська збірна була представлена п’ятьма командами і здобула одну золоту, та три срібні медалі.

Після цих перемог ізюмчанин Олександр Єзик піднявся в світовому рейтингу спортсменів тенісистів-паралімпійців з сьомого місця на третє.