Офіційний сайт міста Ізюм

62 переглядiв

Ізюмчанин-чемпіон України з авіамодельного спорту

Слайд5

Дашко Іван, учень 9 класу Ізюмської ЗОШ№6. Займається багато років  авіамодельним спортом. Не однократно брав участь у різних змаганнях на чемпіонатах України та етапах кубка світу з авіамодельного спорту,відстоюючи честь міста Ізюму,  які проводилися на теренах України, де виборював призові місця.

Цього року брав участь в міжнародних змаганнях на  етапі кубка світу з авіамодельного спорту  «Кубок Wilga -2017» у місті Львові з 5 по 10 травня. Посів перше місце серед юнаків у класі радіокерованих моделей планерів F5J серед 51 учасника. Нагороджений кубком, медаллю та дипломом переможця у своєму класі моделей.

З 2 по 5 червня приймав участь у Чемпіонаті України 2017 з радіокерованих моделей планерів з електричним двигуном F5J серед юніорів, який проходив у місті Києві. Виборов 1 місце серед юнаків серед 25 учасників. Отримав медаль, кубок та диплом переможця.

Дашко Іван включений до списку юніорської збірної команди України на чемпіонат світу під егідою FАІ у класі  F3K для моделей планерів, який буде проходити у м. Львів у липні цього року. (див. склад команди від України).

У м. Києві на аеродромі «Бородянка» 16 – 17 червня  Іван брав участь у Чемпіонаті України 2017 з радіокерованих моделей планерів F3K серед юніорів і посів 3 місце. Отримав медаль, кубок та диплом призера.

Приймаючи участь у змаганнях цього року Іван виконав норми кандидата у майстри спорту з авіамоделізму.