86 переглядiв

IzyumRUN-2021 змінив місце проведення та маршрут забігу

Заставка.00_07_34_10.Still022

Вже традиційно у День фізкультури та спорту України з ініціативи та підтримки Ізюмського міського голови Валерія Марченка в нашому місті проводиться легкоатлетичний забіг «IzyumRUN». У минулі роки захід проходив на центральній площі Ізюма біля КДК «Спартак». Цьогоріч організатори вирішили змінити місце дислокації. Тож 11 вересня любителі бігу зібралися біля міського Палацу культури, аби позмагатися та отримати заряд бадьорості та енергії. Як завжди захід проходив під девізом «Здоровим бути модно!». Організатором виступило управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Ізюмської міської ради.
Вже зранку до реєстраційних столиків поспішали ізюмчани різного віку, щоб заповнити анкети для участі у забігу.
На захід завітали почесні гості – секретар Ізюмської міської ради Костянтин Петров та начальник управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Ізюмської міської ради Максим Стрельник.
Прийшли на легкоатлетичне свято і тренери та вихованці Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи імені В.В.Ткаченка.
Урочисту частину заходу відкрив секретар Ізюмської міської ради К.Є.Петров. Від імені Ізюмського міського голови Валерія Марченка, депутатів Ізюмської міської ради він поздоровив присутніх зі святом фізкультури та спорту. «Міська влада у своїй роботі завжди приділяє важливу увагу розвитку спортивної галузі: оновлюються, реконструюються та будуються нові спортивні об’єкти, вдосконалюється їх матеріально-технічна база», – зазначив Костянтин Євгенович. Він побажав спортсменам нових перемог та вагомих досягнень, а учасникам забігу вдалого старту та легкого фінішу.
З вітальним словом звернувся до присутніх начальник управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Ізюмської міської ради М.А.Стрельник. Максим Андрійович подякував присутнім спортсменам-аматорам за популяризацію здорового способу життя в Ізюмській громаді та побажав вдалих результатів на біговій дистанції.
У День фізкультури і спорту України вже прийнято відзначати спортсменів Ізюмської громади, які зайняли призові місця та досягли найкращих результатів у різних видах змагань. Цьогоріч грамотою Ізюмської міської ради та подарунками були нагороджені тренери-викладачі Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка з кікбоксингу (Андрій Дудник), тхеквандо (Віталій Палій), баскетболу (Руслан Скрипник) та їх найкращі вихованці.
Після урочистостей головний суддя змагань Олександр Шкода ознайомив учасників забігу з правилами участі та маршрутом дистанції.
Перед початком легкоатлетичного забігу, аби підняти настрій учасників та налаштувати їх на перемогу була запропонована запальна та енергійна фізультрозминка.
І ось мить старту – лунає постріл і у супроводі поліції та швидкої допомоги спортсмени-аматори розпочинають забіг на дистанцію 4,5 кілометри від міського Палацу культури. Цьогоріч маршрут забігу було змінено: він проходив по проспекту Незалежності (до кругового руху та у зворотному напрямку), вулиці Приладобудівників (до повороту біля ветеринарної лабораторії) і фінішував на проспекті Незалежності біля МПК.
Незважаючи на прохолодний ранок, день видався по-справжньому спекотним, і не лише у повітрі, а й на біговому марафоні: всі учасники були сповнені рішучості і з дистанції ніхто не зійшов. Глядачі на вболівальники з нетерпінням чекали кожного учасника легкоатлетичного забігу і на фініші зустрічали вітаннями та гучними оплесками.
Поки журі підбивало підсумки змагання, працівники культури підготували невелику концертну програму. Гарний настрій присутнім дарували вокальні, танцювальні та цирковий колективи нашого міста.
По її завершенню секретар Ізюмської міської ради Костянтин Петров та начальник управління молоді, спорту та іміджевих проєктів ІМР Максим Стрельник нагородили абсолютних переможців легкоатлетичного забігу «IzyumRUN» 2021 року: серед чоловіків фінішну пряму першим перетнув Роман Чуб, серед жінок – Марина Нестеренко. Вони отримали грамоти управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради, кубки та медалі.
Грамотами управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Ізюмської міської ради та медалями були нагороджені призери у всіх вікових категоріях.
Так, серед чоловіків 18-29 років першим став Андрій Казмірчук, другим – Олександр Казмірчук, третім – Андрій Коваленко; серед жінок першою була Ангеліна Казмірчук, другою – Олена Калініна.
У категорії 30-39 років серед чоловіків перше місце посів Станіслав Чегринець, друге – Володимир Яровий, третє – Кирил Кацук; серед жінок перше місце – у Олени Буравської, друге – у Анастасії Слєпічко, третє – у Наталії Шавшо.
У категорії 40-49 років серед чоловіків першим став Сергій Волобуєв, другим – Олег Вітренко, третім – Володимир Мальцев, серед жінок перше місце – Світлана Теницька, друге – Галина Мальцева, третє – Оксана Бобриш.
У категорії 50-59 років серед чоловіків перше місце – у Віктора Шкарлет, друге – у Володимира Гонтаренка.
У категорії 60+ першим був Олександр Пархоменко, другим – Леонід Сокальцов (82 роки, найстарший учасник забігу).
Переможці, призери та всі учасники марафону від партнерів заходу  SPA&Fitness «Мавр», фітнес-центру «Ягуар» і тренажерного залу «Мегафіт» отримали безлімітні місячні абонементи.
Завершився легкоатлетичний забіг «IzyumRUN» спільним фото учасників.
Як бачимо, спортивне свято, як і здоровий спосіб життя, набирає в нашій громаді все більшої популярності. З кожним роком воно урізноманітнюється, до нього приєднуються нові учасники. Сподіваємося, що добра традиція залишиться й надалі.