386 переглядiв

Ізюмська Масляна

MVT01331

        Це одне з найстаріших свят слов’янських народів, справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні.
         Це свято завжди асоціюється зі смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів – розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

        В нашому місті свято відбулось на центральній площі у суботу 17 лютого. Провести зиму та зустріти весну прийшло чимало жителів міста.  Того дня творчі зразкові колективи розважали мешканців Ізюма численними конкурсами, іграми, народними танцями та піснями, традиційних для Масляничних гулянь. Переможці конкурсів отримали цінні подарунки від керівництва міста –  Ізюмського міського голови Валерія Марченка та секретаря Ізюмської міської ради Артема Єрдаларяна, а також выд депутатів Ізюмської міської ради Руслана Марченка, Валерія Гелли та Валентини Тимофієвої.

        І яка ж Масляна без млинців та вареників. Охочі мали змогу пригоститись смачними стравами. Також того дня працювала святкова торгівля — плов, шашлики, сало, а також сувеніри для дітей.

        Скуштувало традиційних страв і керівництво міста — Ізюмський міський голова Валерій Марченко, секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян та заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров.

        Зазначивши, що млинці дуже смачні, а значить і рік буде вдалим, Валерій Марченко щиро привітав ізюмчан зі святом Масляної та побажав ізюмчанам миру і добра.

        Завершилась програма найяскравішим елементом свята – спалюванням опудала Масляної. Горіло воно яскраво, спалюючи негаразди та гріючи своїм теплом усіх, хто водив величезний хоровод довкола нього.

 

Електронна платформа Громадський бюджет