398 переглядiв

Ізюмська міська стоматологічна поліклініка працює по-новому

1

Відповідно до медичної реформи, яка нині триває в Україні, в майбутньому всі заклади охорони здоров’я мають стати комунальними некомерційними підприємствами. У зв’язку з цим, рішенням 61-ї сесії Ізюмської міської ради 7 скликання від  28 березня 2018 року Ізюмська міська стоматологічна поліклініка змінила формат роботи, перейшовши у статус комунального підприємства. Лікарі установи офіційно встановили плату за свої послуги, і таким чином заробляють собі на зарплату і утримання медичного закладу.
Днями, завітавши до Ізюмської міської стоматологічної поліклініки по вулиці Покровській, переконалися, що ця медична установа працює у звичайному режимі, лікарі проводять прийом за розкладом і є пацієнти.
Головний лікар КП «Ізюмська міська стоматологічна поліклініка» Надія Миколаївна Григоренко повідомила, що наразі у поліклініці працюють 10 кваліфікованих та досвідчених лікарів-стоматологів 1-ї категорії. Установа надає повний комплекс платних медичних послуг з хірургічної, терапевтичної, дитячої та ортодонтичної стоматології. Послуги в поліклініці нічим не гірші, ніж у приватних стоматкабінетах. Ціни на них затверджені в листопаді минулого року. Вони є економічно обґрунтованими та доступними для всіх верств населення і значно нижчими, ніж у приватних закладах. До того ж, згідно з Програмою про надання безоплатного стоматологічного обслуговування в місті Ізюм, за рахунок субвенції з міського бюджету діти до 16 років та пільгові категорії населення територіальної громади Ізюмської міської ради мають право на отримання безкоштовних послуг.
Пацієнти Ізюмської міської стоматологічної клініки задоволені кваліфікованим та якісним обслуговуванням лікарів. Багато хто з них є постійними відвідувачами цієї медичної установи. А деякі зізналися, що інколи після лікування у приватних закладах, вимушені були йти виправляти ситуацію саме до комунальної установи.
Тож запрошуємо всіх ізюмчан, які потребують кваліфікованої медичної допомоги, завітати до комунального підприємства «Ізюмська міська стоматологічна поліклініка», яка розташована по вулиці Покровській,24, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 19.00, а у субота з 8.00 до 15.00.

Електронна платформа Громадський бюджет