Офіційний сайт міста Ізюм

722 переглядiв

Ізюмське об’єднане управління Пенсійного фонду України Харківської області інформує: Щодо отримання електронного пенсійного посвідчення

 

Пенсійний фонд України інформує

Усі пенсіонери, які одержують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення згідно Постанови Правління Пенсійного фонду України від 08.04.2016 № 7-1 “Про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 року № 167 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, якою затверджено Порядок емісії платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням.

Електронне пенсійне посвідчення – це унікальний інструмент, який дає змогу не тільки отримати пенсію, оплатити послуги он-лайн, а й повноцінно користуватися всіма державними електронними сервісами:

– поєднує функції посвідчення та платіжної банківської картки;

– містить електронний цифровий підпис (ЕЦП), який дає змогу отримувати електронні документи на веб-порталах органів влади. Відтепер навіть з дому можна переглядати на веб-порталі послуг Пенсійного фонду інформацію з електронної пенсійної справи про розмір пенсії та її складові, данні про страховий стаж, заробіток, сплачені внески тощо. Електронне пенсійне посвідчення надає можливість написати звернення або подати заяву на перерахунок пенсії через Інтернет без відвідування Пенсійного фонду.

– надає можливість контролювати гроші та керувати ними з дому в будь-який час;

– дає змогу здійснювати банківські операції та безготівкові платежі чи поповнювати готівковими коштами картковий рахунок;

– оперативно, без черг розраховуватися за комунальні послуги і найголовніше:

– отримувати пенсію вчасно.

Виготовляється електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, Державний ощадний банк України. Наразі Пенсійний фонд веде переговори з іншими банками щодо такої можливості. Виготовляється посвідчення протягом 30 днів і видається в обраному відділенні банку.

Для отримання електронного пенсійного посвідчення Ви маєте надати такі документи: копії та оригінали паспорта та ідентифікаційного коду та 2 фотокартки 3 на 2,5 см. У разі наявності статусу переселенця – копію та оригінал довідки про взяття внутрішньо переміщеної особи.

Для подання заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення необхідно звернутися до відділу обслуговування громадян Ізюмського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за адресою: м. Ізюм, пр-т Незалежності, 2.