Офіційний сайт міста Ізюм

175 переглядiв

Ізюмські артисти привітали бійців Збройних сил України святковим концертом

Заставка Ізюм.00_08_57_24.неподвижное изображение011

Вже традиційними стали творчі візити ізюмських артистів до військовослужбовців 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади, які зараз захищають нашу Батьківщину у зоні проведення бойових дій. Цього разу ізюмчани завітали до солдатів 14 жовтня – у День Захисника України. Уже вдруге концерт відбувся в приміщенні Будинку культури при санаторії «Обласний шпиталь інвалідів Другої світової війни» у місті Святогірськ. У затишній глядацькій залі зібралися військовослужбовці та ветерани Другої світової війни.
Зі словами привітання до присутніх звернулися заступники Ізюмського міського голови Володимир Мацокін та Костянтин Петров. І на знак вдячності за мужність та героїзм бійцям вручили запашний український коровай.
Свої концертні номери подарували вихованці колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники», танцювальних колективи «Елегія» та «Совершенство», вокальних колективів «Вокаліз», «М-Стиль», «Тірамісу», квартет скрипалів «Bravissimo» у складі викладачів Ізюмської дитячої музичної школи.
Під час концерту зі сцени лунали листи, які для солдатів написали учні Ізюмської загальноосвітньої школи №4 аби підбадьорити та підняти бойовий дух українських воїнів. У кожен з них діти вклали часточку своєї душі, побажання і прохання до солдат, які нині боронять рідну землю від непроханого ворога, захищають цілісність України. А від імені управління культури Ізюмської міської ради військовим вручили символічний оберіг з колосків та квітів.
Свято видалося затишним, наповненим добром та надією на краще. Впевнені, що це не остання зустріч ізюмчан з бійцями 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади.

Управління культури Ізюмської міської ради.