Офіційний сайт міста Ізюм

362 переглядiв

Ізюмські бібліотекарі та читачі відзначили Всеукраїнський день бібліотек

 

            29 вересня в бібліотеках міста пройшли урочисті заходи, приурочені Всеукраїнському дню бібліотек, який відзначають 30 вересня. Сама назва – Всеукраїнський – свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонаціональне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань, поступу вперед. 

            На подвір’ї центральної міської бібліотеки відбулась святкова зустріч бібліотекарів, читачів, дітей, поетів. З професійним святом бібліотекарів, ветеранів бібліотечної праці прийшов привітати заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін. Спочатку він запропонував вшанувати жертв “Бабиного яру” хвилиною мовчання, адже роковини трагедії припали саме на цей день. Далі у своєму вітальному слові він відзначив велику роль бібліотеки в інтелектуальному розвитку нашої нації, формуванні інформаційного суспільства та культури. А також, за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, формування інтелектуальних, моральних та духовних цінностей, спрямованих на піднесення патріотизму і національної гідності громади, вручив подяки Ізюмського міського голови Валерія Марченка колективам Ізюмської міської центральної бібліотеки та Ізюмської міської дитячої  бібліотеки.

            Тепло та щиро вітали бібліотекарів і інші учасники заходу. Серед них — відома дитяча письменниця Ольга Братчук. Вона подарувала бібліотеці свою нову збірку дитячих казок, а маленькі читачі, котрим 7 та 5 років, розповіли для гостей свята свої найулюбленіші твори письменниці. Наподив, не дивлячись на такий юний вік, діти розповідали напам’ять та дуже виразно довгі казки та вірші.

            Тож, як сказав  відомий український  письменник Михайло Слабошпицький, “людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрілась з доброю книгою, в майбутньому вона не стане особистістю”. Та завдяки професіоналізму  бібліотечних працівників нашого міста, їхньої сумлінної праці  та надзвичайної любові до книги,  кожен з нас, ізюмчан,  тримаючи у руках джерело знань — книгу, – має можливість вільно, самостійно та всебічно розвиватись на благо свого рідного міста та України.